Café - Restaurant By Ingo

 

Welkom op onze website!

Op 1 februari 2020 heeft café-restaurant By Ingo zijn deuren geopend op de prachtige locatie op het haventerrein. Wij heten u van harte welkom voor een lekker hapje en drankje in de sfeervolle havenbar of geniet van het schitterend uitzicht op het heerlijke terras. 


Voor informatie omtrent het Coronavirus zie de onderstaande pagina.

COVID-19

 

 

Nieuws


Terug naar overzicht

22-05-2020

By Ingo gaat weer open!

Maandag 1 juni 2020 om 12.00 uur heropenen wij onze deuren.

Wij staan te trappelen om u weer te mogen begroeten.
Op ons mooie terras is voldoende ruimte gecreëerd om u binnen de geldende regels onder het genot van lekker eten en drinken van het prachtige uitzicht over de Eempolder te laten genieten.

Uiteraard gelden ook bij ons de door de overheid opgelegde regels, waarbij de aandacht vooral ligt op:
- 1,5 meter afstand
- handen wassen
- iedereen zit, zowel binnen als buiten
- binnen maximaal 30 gasten, vooraf gereserveerd

De uitgebreide regels worden binnenkort op deze website gepubliceerd en zullen in ons restaurant ook voldoende zichtbaar zijn.

Tenslotte vertrouwen wij erop dat u voor uw eigen veiligheid, maar ook voor onze veiligheid en die van andere gasten thuisblijft wanneer u verkoudheidsklachten of koorts heeft.



Terug naar overzicht



Hieronder alvast een kleine impressie!

 


 

 

 

 

 


E-mailen
Bellen